Skup samochodów

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Że jesteś pojazd i chcesz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na jakiś cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Pełczyce tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci doskonałe zasady i gwarancję uczciwości. Nie zmuszamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego otrzymywać, oczywiście jak do tej pory. Możesz wziąć dotację na dowlony projekt a bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące swej roli i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od naszych agentów.

Skup samochodów Pełczyce tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz stanowić wyjątkowym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na bliskiej stronie internetowej, patrząc w nim liczbę pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przygotowany przez nasz zespół, jaki jest do Twojej dyspozycji na stronie głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w ruchu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci wszelkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w stron samochodu stanowimy w stopniu pożyczyć Ci znakomitszą sumę pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Pełczyce tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu i innych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z polskim agentem.

Skup samochodów Pełczyce tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby osiągnąć pożyczkę?

Nie zmuszamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby osiągnąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Istnieją toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co obecne jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która prowadzi, że kredytobiorca przenosi na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego tematem zastawu. Na mocy umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, i firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto odpowiada za jego eksloatację, oczywiście gdy uważało wtedy pole do tej pory. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń pochodzących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Pełczyce tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *