Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praca w Niemczech dla gościa z Ukrainy z lokalnej marki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są nadzieja oficjalnej książce w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele jednostek tworzy takie pytanie, że łatwiej jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego końcu z Organizacji Europejskiej.

Funkcja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z lokalnej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej drogi do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z pełną zasadą wiza do książki w jakimkolwiek kraju UE nie zapewnia ofert książce w żadnej z nich. Znaczy to, że gdyby otrzymasz polską wizę do aktywności oraz nie będziesz funkcjonował w Polsce, będzie ostatnie naruszeniem prawa. Tak to, razem z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje uprawniona do poważnego zajęcia w kolejnych krajach UE. Tak dlatego polskie ustawodawstwo nie zezwala na utrzymanie w Niemczech w charakteru osiągnięcia wizy roboczej do Polski. To stanowi, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś robić w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE są obowiązek kierować naszych gości do różnych krajów w związku z potrzebą produkcji. Należy pamiętać, że nie całe kraje UE dają tę rezolucję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej drogi do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej drogi do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Własna firma, w jakiej wykonywa obywatel Ukrainy, zatrudnia człowieka na drogę służbową (do produkcji / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez lokalną firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest emitowany do uprawiania pewnej pozycji w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który potrafi zostać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza że stanowić widoczna: – przez 180 dni (na podstawie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na pozycję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w charakterze odbycia podróży służbowej do Niemiec w ruchu roku, będzie można jedynie 3 miesiące.

Głównym powodem takiej wycieczki jest porozumienie między naszą firmą oraz jednostką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, pracownik musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Polski.

By zdobyć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest zobowiązana do przedłożenia dokumentów, wśród których istotne są: danie na działalność w Polsce, umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami polskimi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką a kierowany gość również kolejni.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie prawo do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *