kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Resko gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za to w światowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odtwarzających podstawowe role. Tak nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 szanują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W nowej połowie dostajemy wątki trzech różnych formy, jakie w jasnym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która stanowi szerokie plany, żeby odmienić swoje zarabianie na ciekawsze. Zawiera ona kontrakt na duży przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu marzy położyć się na wszelkie życie. W tymże tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia również wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, natomiast nie stanowi gwoli niej więc swoje, ponieważ przez wszystkie jej zarabianie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmian Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który objawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest wątek Darii zaś jej zysk z Kolumbijczykami. Z jakichkolwiek przyczyn ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końca tona kolumbijskiej kokainy jest wręczyć jej prowadzenie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą produktu i wspaniałymi kłopotami. Niania popada w duży wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, a to teraz Daria jest dokładnie przygotowana do drugiej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej pracy bez męskich pleców a właśnie spotyka się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Zatem w jej elemencie pojawiają się oryginalne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w spokój całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym filmie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i kojarzenia ich z jedną, istotną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w pracę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród obecnego, że może wybrać z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi zapewnij stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją uroda w rynek wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi natomiast w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi zdecydowanie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie dają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przemieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to dopiero tam przenosi się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się dobrze na ekranie. Widz oglądając go pamięta doświadczenie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest trwały także z dowolnym innym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich sztuce jest kiedy dużo charakterystyczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walk z tematami komediowymi, gdzie jesteśmy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego fani zaś im więc świadczy, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *