Pitbull Patryk Vega Chojna

Od roku 2005 filmów traktujących o pracy policji wyszło już wiele. Jednak jeszcze nie zapomnieliśmy o drinku z klasyków gatunku, który powstał dopiero w tamtym roku. ”PitBull” to filmowy debiut, dziś niezwykle przystępnego i wyjątkowego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych problemów i pokazywania brutalności, Naprawdę było też natomiast w niniejszej pracy.

Czytaj dalej Pitbull Patryk Vega Chojna

Botoks Golczewo

botoks

Silny i doskonały akcji Botoks, już od pierwszych chwili przyciąga do oglądania. Film wspomina o patologicznej rodzinie, która stanowi się na naprawę własnego życia. Darek i Daniela podejmują to pracę w ratownictwie medycznym. Ich praca szybko się jednak kończy, gdy do jednego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że stanowi w ciąży, z sprawą o ochronę przychodzi do lekarz Agaty, która wraz ze bliskim synem uległa poważnemu wypadkowi.

Czytaj dalej Botoks Golczewo

kredyt ok Sławno wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393

kredyt ok

W zeszłych dniach rząd postanowił zmienić sam z dużych zapisów w ustawie antylichwiarskiej. Co wewnątrz tym chodzi, udzielenie wszystkich szybkich pożyczek nie będzie szybko w zespole opłacalne. Wiemy przecież, że takie pseudo “firmy” korzystają tylko i wyłącznie na kolejnych opłatach, takich jak zabezpieczenie bądź i opłaty administracyjne. Średnio na indywidualnej pożyczce zarabia się trochę więcej 70 złotych. Dopiero w taki sposób rząd chce doprowadzić do upadku całej pożyczkowej branży. Należy się jednak obawiać, że doprowadzi więc do całego wzrostu tak zwanej szarej strefy.

Czytaj dalej kredyt ok Sławno wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7393